Mata Nefrytowa

Produkty Zdrowotne

Odkurzacz Salute COMODO V8 to prawdziwa rewolucja na rynku. Stale irytowały Cię duże, głośne i niepraktyczne odkurzacze? Teraz możesz już o nich zapomnieć. Salute Comodo V8 jest bezprzewodowym odkurzaczem wyposażonym w duże akumulatory litowo jonowe (takie same akumulatory używane są w najnowszych samochodach elektrycznych), które zapewniają bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu. Oprócz tego Salute COMODO V8 naszpikowany jest najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Jedną z jego głównych zalet jest zastosowanie technologii cyklonu. Wytwarzane w odkurzaczu cyklony bardzo skutecznie oddzielają cząsteczki kurzu z zassanego powietrza. Dzięki temu wydostające się na zewnątrz powietrze jest dużo czystsze. Już po jego pierwszym użyciu poczujesz zdecydowaną różnicę w oddychaniu. Maksymalna głośność podczas jego pracy to jedynie 60db, wraz z odkurzaczem otrzymasz również komplet wielu niesamowitych akcesoriów.

Ocena:

8490zł

Najwyższa jakość

Nasza mata masująca wykonana jest z niesamowitą dbałością o detale z nawyższej jakości materiałów, które charakteryzują się ogromną trwałością oraz nie wchłaniają żadnych zapachów

Masaż Shiatsu

Shiatsu czyli tradycyjna wschodnia metoda masażu; poprawia krążenie, przywraca równowagę energetyczną i siły witalne, rozluźnia i wzmacnia mięśnie redukując tym dolegliwości kręgosłupa oraz wpływa relaksująco na stan psychiczny zmęczonego stresem organizmu.

Masaż Rolujący

Ta technika jest esencją zaczerpnięta od mistrzów masażu z Dalekiego Wschodu. Wspomaga leczenie stanów zwyrodnieniowych i reumatycznych kręgosłupa, zmniejsza dolegliwości bólowe ciała, zmniejsza napięcie mięśni i stawów, stymuluje krążenie krwi w organizmie oraz poprawia metabolizm.Rolujący ruch wałków do masażu rozluźnia stawy kręgosłupa i działa na głęboko położone warstwy mięśni. Dodatkowo pobudza receptory ośrodkowego układu nerwowego, rozluźnia, poprawia ogólna sprawność naszego organizmu jak i jest zbawienny po wielogodzinnej siedzącej pracy.

Masaż Wibracyjny

Wibracje umieszczone w poduszce siedzenia pobudzają i stymulują mięśnie, niwelują cellulit, oraz mają pozytywny wpływ na metabolizm. Poprzez wspomaganie krążenia pod wpływem wibracji uzyskujemy: przyspieszanie procesów metabolicznych, poprawę funkcjonowania wewnętrznych organów, a także dotlenienie i wygląd skóry, obniżenie napięcia mięśniowego, rozluźnienie oraz normalizację napięcia tkanek oraz zmniejszenie obrzęków.

Zaawansowane głowice masujące

Mata Nefrytowa Salute, posiada głowice wykonane ze szlachetnych kamieni jadeitowych. Jednak to nie wszystko, dodatkowo wyposażone są w pełny zakres regulacji ich położenia. Taka funkcja zapewnia niezwykle dokładny masaż, który wpływa bardzo korzystnie na zdrowie.

Ergonomiczny pilot

Mata Nefrytowa Salute, sterowana jest przez ergonomiczny pilot, za pomocą którego można intuicyjnie wybierać preferowane przez siebie opcje masażu.

Specyfikacja

Gwarancja 2 lata
Wysokość 75 cm
Szerokość 46 cm
Waga 7,8 kg