Odkurzacz Salute Comodo V8

AGD

Odkurzacz Salute COMODO V8 to prawdziwa rewolucja na rynku. Stale irytowały Cię duże, głośne i niepraktyczne odkurzacze? Teraz możesz już o nich zapomnieć. Salute Comodo V8 jest bezprzewodowym odkurzaczem wyposażonym w duże akumulatory litowo jonowe (takie same akumulatory używane są w najnowszych samochodach elektrycznych), które zapewniają bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu. Oprócz tego Salute COMODO V8 naszpikowany jest najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Jedną z jego głównych zalet jest zastosowanie technologii cyklonu. Wytwarzane w odkurzaczu cyklony bardzo skutecznie oddzielają cząsteczki kurzu z zassanego powietrza. Dzięki temu wydostające się na zewnątrz powietrze jest dużo czystsze. Już po jego pierwszym użyciu poczujesz zdecydowaną różnicę w oddychaniu. Maksymalna głośność podczas jego pracy to jedynie 60db, wraz z odkurzaczem otrzymasz również komplet wielu niesamowitych akcesoriów.

Ocena:

4900zł

Technologia Cyklonu

Salute Comodo V8 korzysta z technologii cyklonu, która dzięki działaniu siły odśrodkowej pozostawia wszelkie zebrane zabrudzenia w środku filtra. Zastosowany filtr jest wielokrotnego użytku, nie ma więc potrzeby jego wymiany, wystarczy co jakiś czas umyć go zgodnie z instrukcją dołączoną do urządzenia.

Zaawansowana Technologia

Jeśli wałek ślimakowy jest sercem wyciskarki Salute Relaxtime, to jej płucami niewątpliwie jest niezwykle wydajny silnik, który pracuje w technologii wolnoobrotowej. Ten fakt ma kolosalne znaczenie dla jakości soku – wolno obracający się silnik nie wytwarza ciepła, które przyczynia się do utleniania i niszczenia cennych witamin jeszcze w procesie produkcji. Wpływa to także korzystnie na żywotność mechanizmu, który zużywa się wolniej od tradycyjnych silników znanych z innych wyciskarek.

Niezależny silnik

Szczotka posiada niezależny silnik, który zapewnia dużą prędkość obrotową i stabliną pracę, nawet w najcięższych warunkach.

Pojemny Akumulator

Zaawansowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 2200 mAH, zapewnia długi czas pracy nawet przy najwyższych obrotach. Oferuje on również niezwykłą żywotnośc, akumualtory wykonane w tej technologii stosowane są również w najnowszych samochodach elektrycznych.

Podwójna Turbina

Silnik, który został zastosowany w Salute Comodo V8 jest wyposażony w podwójną turbinę oraz miedzianą cewkę, dzięki temu deklasuje wszystkie pozostałe silniki dzięki swojej mocy oraz wytrzymałości.

Końcówka 180°

Wraz z Salute Comodo V8 otrzymują Państwo komplet akcesoriów jednym z nich jest końcówka 180°, która idealnie nadaje się do czyszczenia wszystkich, nawet trudno dostępnych miejsc.

Specyfikacja

Gwarancja 2 lata
Wysokość 22,5 cm
Szerokość 30,7 cm
Waga 1,2 kg